Vyberte stranu

Zlikvidujte alebo predajte kým je ešte čas!

Zlikvidujte alebo predajte kým je ešte čas!

Konateľ zodpovedá za činnosť s.r.o. a ručí celým svojim majetkom. Keďže ideme podľa vzoru rakúska a míľovými krokmi sa blížime, treba sa prispôsobiť. V budúcnosti to nebudú kauzy ako Bašternák, Kiska či začínajúce šepolenie okolo Štefunkovej strany, ale na rane budú obyčajní smrteľníci ako ste Vy.

A ručiť sa bude zostatkovou hodnotou bytu, na ktorom ste splatili časť hypotéky, či zdedeným rodičovským domom.

Áno, čokoľvek musíte splniť a nesplnili ste, za to je pokuta. A pokiaľ nebude premlčaná, tak za jej zaplatenie ručíte ako konateľ celým majetkom.

Je fajn byť lacnejší ako konkurencia, je fajn myslieť si, veď to je blbosť, na to mi neprídu. Prísť môžu na všetko a najneskôr v deň keď daňový úrad požiadate o súhlas s likvidáciou.

A preto využite ešte posledné voľné dní pred plným fungovaním policajného štátu Slovenská republika a ukončite s.r.o., ktorú nepoužívate skôr ako sa začnú spätné povinné kontroly 10 rokov dozadu na všetko.

Konateľ s.r.o. je povinný vedieť všetko, všetko dodržiavať, za všetko niesť zodpovednosť a skontrolovať, či je to kompletné a úplné. Využitím subdodávateľa sa konateľ nezbavuje zodpovednosti, len má právo sa v prípade škody súdiť o náhradu škody, po tom čo jemu zoberú všetko. Súdiť sa je drahé, zdĺhavé a s neistým výsledkom.

Prečo? Ak kupujete kvalitné, zdravé a čerstvé mäso z EÚ za najnižšiu cenu na trhu, dobre si prečítajte, čo všetko je na štítku. Alebo lepšie, čo všetko na ňom nie je? Ak kupujete čokoľvek, čo je lacnejšie ako priemer konkurencie, tak vedzte, že kupujete to, čo je na štítku, ale nie to, čo na ňom nie je. Na vine nie je to, kto predáva niečo v LITE VERZII, čo je lacnejšie, na vine je ten, kto si kupuje niečo, čomu má rozumieť, ale nerozumie.

V prípade, ak sú tieto slová určené Vám, budete vedieť, že sú.

Ak sa chcete v niečom poradiť, sme tu pre Vás.

Ak sa chcete legálne zbaviť zbytočnej s.r.o., sme tu tiež pre Vás. Ponúkame len legálnu likvidáciu a je za cenu fixnú. Sú aj lacnejšie ponuky legálnej likvidácie, ale neobsahujú cenu komplexnú za likvidáciu ako celok. Rozhodnutím o likvidácii sa totiž ukončuje naša bežná zmluva o vedení účtovníctva a nastupuje zmluva s dodávateľom legálnej likvidácie za cenu celkovú ako fixnú cenu. Pri využití ostatných skvelých ponúk narazíte na vetu typu „ostatné nech s Vami vyrieši Vaša účtovníčka“ a naša účtovná firma končí vstupom do likvidácie, čo môže z hľadiska super výhodnej ceny za legálnu a úplnú likvidáciu spraviť mierny problém.

Viac na https://zaloz.sk/likvidacia-sro/

Alebo berte tieto slová na ľahkú váhu a bežte užívať, kým je čo! Keby som nemal mlčanlivosť a samozrejme často zabúdam mená a skutky, ktoré sa nestali, tak by ste dostali dosť dlhý zoznam krstných mien ľudí, ktorí mojim pesimistickým víziám v minulosti neverili a neskôr mi povedali „mali ste pravdu“.

Ja nato vždy hovorím: „Vôbec ma to neteší, lebo ma nemá čo tešiť. Pre mňa sú to vždy len problémy naviac, za ktoré mi nikto nezaplatí viac…“

Zatiaľ si však toto hobby môžem dovoliť, ktovie dokedy.